Nádherné spomienky na okamihy plné lásky a radosti!
SVADBA
Fotobalík
už od
70€

SVADOBNÝ FOTOGRAF

Strávili ste veľa času a energie organizovaním a prípravami na Váš vysnený deň a radi by ste si uchovali krásne spomienky na všetku tu nádheru a lásku, ktoré sprevádzali túto jedinečnú udalosť.

Radi by ste šikovného svadobného fotografa, ktorý dokáže zachytiť momenty pretkané emóciami – zábery, na ktorých je vidieť nie len slávnostný obrad a nasledujúcu hostinu, ale aj úprimné city medzi vami?

Nechajte svoje starosti s fotením na mne – vy si užite svadbu a ja ju pre vás zvečním.

Spolu sa pokúsime nafotiť zábery, ktoré budú vystihovať vašu rodinu ako jeden celok. V rámci rodinného fotenia sa zameriame na veci ktoré máte radi, ktoré vás vystihujú či spájajú. Na momenty, keď sa spolu smejete. Na situácie, ktoré si spolu užívate a tešíte sa, že ste spolu a navzájom sa ľúbite.

A možno vďaka tomu, keď sa v budúcnu (možno desať či dvadsať rokov) vaše deti pozrú na fotku z detstva, prenesú sa v čase a s úsmevom budú spomínať na tie krásne časy, ktoré ste strávili spolu ako rodina.

SVADOBNý FOTograf CENNÍK

Vyberte si balík, ktorý Vám najviac vyhovuje.

V prípade, že by ste mali záujem o pozmenenie balíka, neváhajte ma kontaktovať.

Svadobne fotenie - svadobna kytica na stole ako sucast vyzdoby pocas svadobneho fotenia Malacky

PREDSVADOBNÉ RANDE

70€
Svadobne fotenie - svadobna kytica na stole ako sucast vyzdoby pocas svadobneho fotenia Malacky

SVADOBNÉ PORTRÉTY

180€
Svadobne fotenie - svadobna kytica na stole ako sucast vyzdoby pocas svadobneho fotenia Malacky

SVADBA MINI

250€
Svadobne fotenie - svadobna kytica na stole ako sucast vyzdoby pocas svadobneho fotenia Malacky

SVADBA KLASIK

450€
Svadobne fotenie - svadobna kytica na stole ako sucast vyzdoby pocas svadobneho fotenia Malacky

SVADBA MAXI

650€
Poznámky k cenníku (balíky SVADBA) :
  • V prípade, že sa fotia svadobné portréty v iný deň ako je svadba,  je doplatok 90 €.
  • Je možné si potom z galérie vybrať aj viac portrétnych fotografii ako je zahrnuté v balíčku – ale to už je spoplatnené 8€/ks.
ŠPECIÁLNA PONUKA SVADOBNÉHO FOTENIA

Ponúkam nafotenie vašej svadby za symbolicku cenu 100€.

Ako prebieha svadobné fotenie

Predsvadobné fotenie

Radi by ste mali pekné spoločné fotky ešte prv ako budete manželia? Alebo len by ste boli radi, aby sme sa lepšie spoznali, aby sme si spolu vyskúšali spoločné fotenie a potom v deň svadby sa už budete cítiť v pohode a uvoľnení. Vďaka tomu potom rýchlejšie a prirodzenejšie zvládneme aj svadobne portréty a aj celé svadobné fotenie. Tiež budete mať možnosť zistiť, či som pre vás ten správny svadobný fotograf a ak áno – tak budete kľudnejší, lebo budete vedieť, že máte o svadobne fotenie postarané.  Presne na to slúži toto predsvadobné fotenie (tzv. svadobné rande).

Fotenie svadobných portrétov

Hneď na začiatku je potrebné, aby ste sa rozhodli, kedy vám fotenie bude viac vyhovovať: či v deň svadby alebo v iný deň ako je svadba.

Ak sa rozhodnete mať fotenie svadobných portrétov v deň svadby – skúste  porozmýšľať ako ho najlepšie začleniť do harmonogramu svadobného dňa. Určite nie len tak ho niekde „zapasovať“. Nie je nič horšie ako keby ste sa stále pozerali na hodinky a báli sa, že vďaka foteniu by sa mohol narušiť celý priebeh dňa, ktorý ste tak starostlivo a tak dlho plánovali. Verte – na tých fotkách to potom bude vidieť.

V prípade, že sa ale rozhodnete mať fotenie svadobných portrétov v iný deň, tak si môžete všetko pekne naplánovať podľa toho ako to vyhovuje vám.  Fotenie v iný deň má svoje výhody i nevýhody. 

Výhody fotenia portrétov v iný deň:

Nevýhody fotenia v iný deň:

Rada na záver: V prípade, že sa rozhodnete mať fotenie portrétov v deň svadby, odporúčam, aby ste si naň našli čas ešte pred svadobným obradom. Nevesta bude svieža, čerstvo učesaná a namaľovaná. Po obrade by sa už tak nemusela ani cítiť a ani vyzerať. Svadobný obrad, slzy od dojatia, pusy pri gratuláciách, riešenie ďalšieho priebehu svadobného dňa spravia svoje. 

Láska zachytená na fotografiách je tá správna ingrediencia,
ktorá spraví fotku jedinečnou a pre vás veľmi cennou.

Otázky ohľadne svadobného fotenia

V jednotlivých balíkoch je uvedený približný počet fotografii z celého svadobného fotenia, ktoré vám odovzdám. Nie je presne určené koľko fotiek bude z fotenia príprav, fotenia obradu či hostiny. Sami sa môžete rozhodnúť z ktorého fotenia chcete viac fotiek.

Svadbu asi rušiť nebudete ; )  V prípade dažďa spolu niečo vymyslíme – nájdeme nejaké iné príhodné miesto. Spoločné foto po obrade sa môže nafotiť priamo v kostole (záleží od počtu svadobčanov a veľkosti kostola), alebo v inom vyhovujúcom priestore, resp. neskôr počas hostiny. Svadobné portréty novomanželov sa dajú presunúť na neskôr, keď prestane pršať (vtedy často vyjde slnko a všetko je zrazu osvetlené nádhernými teplými farbami).

Pri fotení Svadobného rande a Svadobných portrétov si výber z nafotených záberov robíte sami. Presné pokyny spolu s webovou adresou online galérie vám pošlem mailom. Potom už priamo v galérii označíte fotografie, ktoré máte záujem a tie budem ďalej upravovať. Treba však brať na vedomie, že v cene balíku je zahrnutý určitý počet fotografií. Ak by ste mali záujem o viac fotografií – nie je problém, len tie už budú extra spoplatnené.

Nenašli ste odpovede na svoje otázky?

Uchovajte si krásnu spomienku
na spoločné chvíle s Vašimi blízkymi