Nádherné spomienky zvečnené za zlomok ceny!
ŠPECIÁLNA PONUKA

ŠPECIÁNA PONUKA SVADOBNÉHO FOTENIA

Ponúkam vám možnosť kompletného nafotenia vašej svadby za symbolickú cenu 100€.

Viem, že svadba je čím ďalej tým viac finančne náročná záležitosť. V súčasnosti ceny všetkého veľmi stúpajú, vďaka čomu sa  veľmi zvýšia aj samotné výdavky na svadbu. Určite rozmýšľate, na čom by ste mohli aspoň trochu ušetriť, ale zároveň vám ide o to, aby tým krása a samotný priebeh svadby vôbec neutrpel, hostia boli spokojní a vám dvom zostali iba tie najkrajšie spomienky.

Svadobne fotenie - svadobna kytica na stole ako sucast vyzdoby pocas svadobneho fotenia Malacky

SVADBA MAXI – ŠPECIÁL

100€

Nakoľko by som si rád pridal pekne svadobné fotky do môjho portfólia, ktorým sa prezentujem na mojej web stránke i na sociálnych sieťach, ponúkam vám možnosť, ako získať krásne fotky z vašej svadby bez toho, aby ste museli za ne veľa platiť.

Pripravil som pre vás foto balík SVADBA MAXI – ŠPECIÁL.

Tento balík vychádza z obľúbeného balíku  SVADBA MAXI, avšak sú tam upravené niektoré položky, napr. dĺžka fotenia, počet portrétnych fotiek i celkový počet fotiek.

Poznámky k balíku:

  • V prípade, že sa fotia svadobné portréty v iný deň ako je svadba,  je doplatok 90 €.
  • V online galérii je možné si  vybrať aj viac portrétnych fotografii ako je zahrnutých v balíku – ale to už je spoplatnené 8€/ks.
  •  

Vy získate pekné svadobné fotky z vášho vysnívaného dňa a ja zas atraktívne fotky do môjho portfólia a na prezentáciu mojej profesionálnej fotografickej činnosti. Uzavrieme spolu dohodu, v ktorej sa ja zaviažem, že vám dodám určitý počet upravených fotografií a vy na oplátku vyjadrite súhlas s ich zverejnením na mojej web stránke i na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram).

Ak vás moja ponuka zaujala, skúste sa mi ozvať a potom by sme sa už stretli osobne, aby sme sa trochu spoznali a tiež sa dohodli na podrobnostiach.

Uchovajte si krásnu spomienku
na spoločné chvíle s Vašimi blízkymi