DARČEKOVÉ

POUKAZY

už od

70€

1. Darčekový poukaz na fotenie

Ak chcete niekomu dať pekný darček a urobiť mu tým radosť, potešiť ho, alebo milo prekvapiť svojich blízkych, priateľov alebo celú rodinu – určite im nekúpte na narodeniny či Vianoce ďalšie pyžamo alebo sveter.

Darujte im radšej Darčekový poukaz / voucher na fotenie – tým im venujete príjemný zážitok a zároveň vytvoríte pekné spomienky.

Poukaz na fotenie im môžete darovať k rôznym sviatkom či udalostiam, ako sú: narodeniny, meniny, Vianočné sviatky, Deň sv. Valentína, Deň matiek, otcov, detí, až po svadbu v rodine, narodenie dieťaťa, okrúhle výročie, životné jubileá, rodinnú oslavu…

Výhody darčekového poukazu / voucheru:

Druhy poukazov a čo zahŕňajú

Darčekové poukazy na fotenie vždy vychádzajú z fotobalíkov, ktoré môžete nájsť v ponuke fotenia v rámci mojich služieb. Pri daných fotobalíkoch je vždy uvedený počet dodaných fotiek, dĺžka trvania daného fotenia, na koľkých lokalitách sa bude fotenie konať a akým spôsobom odovzdávam hotové fotky. Na poukaze je uvedený aj konkrétny názov fotobalíku, ktorý ste vybrali – konkrétny typ a či ide o základný alebo extra balík.

Môžete si vybrať z viacerých druhy poukazov:

Ak ste nenašli druh fotenia, akým by ste radi niekoho obdarovali, kľudne sa mi ozvite a spolu niečo vymyslíme

Taktiež máte na výber, či chcete darčekový poukaz:

Cena darčekového poukazu

Základná cena poukazu je od 70€. (cena poukazu v elektronickej podobe – nie v tlačenej podobe)

Cena poukazu sa odvíja od ceny konkrétneho fotobalíka, na ktorý je viazaný a ktorý je aj uvedený na poukaze. Bližšie informácie o jednotlivých cenách fotobalíkov a čo presne obsahujú si môžete pozrieť na:

Celková cena sa odvíja od aktuálnych cien jednotlivých fotobalíkov a môže byť na požiadanie objednávateľa navýšená o približnú sumu za náklady na cestu na miesto fotenia, ak pôjde o vzdialenejšiu lokalitu (nie je vhodné pýtať doplatok od obdarovaných). V takom prípade miesto fotenia bude uvedené na poukaze.

Ak by ste mali záujem, nie je problém upraviť čo všetko bude poukaz (fotenie) obsahovať a následne tomu prispôsobiť aj cenu poukazu. Podstatné zmeny obsahu balíka budú uvedené na poukaze.

Taktiež ak pôjde o tlačenú podobu poukazu tam je cena navýšená o tlač voucheru + poštovné. 

Keďže ide o darček, tak zvyčajne cenu fotenia na darčekovom poukaze neuvádzam. Uvádzam ju iba na požiadanie.

2. Výherný poukaz

Ide o poukaz, ktorý ste mohli vyhrať v rámci našich súťaží na Facebooku. Pri každej súťaži je uvedený odkaz na Pravidlá danej súťaže. V nich sú uvedené nie len podmienky súťaže ale aj presný popis čo presne zahŕňa Výhra a tiež aj podmienky využitia Výhry.  

Práve tieto podmienky využitia výhry si pozorne prečítajte, aby ste dozvedeli dôležité informácie ako sú napríklad: platnosť poukazu, dohodnutie termínu a miesta fotenia, atď. 

Uskutočnené súťaže:

Dôležité informácie