RANDE
Fotobalík
už od
70€

FOTENIE PÁROV

Fotenie párov vôbec netreba brať ako nejaké oficiálne fotenie. Jednoducho iba budete spolu – pôjdete na prechádzku, budete sa túlať uličkami v meste,  prechádzať sa v parku alebo podniknete výlet do prírody a ja vás pri tom zachytím. Čiže žiadne pózy – iba ak budete chcieť : )

Ide mi skôr o to, aby fotka vystihla ako si užívate spoločné chvíle, tak ako ich radi spolu trávite ako pár. Aby ste sa venovali jeden druhému a tomu, čo vás oboch baví a zároveň spája.   

Výber miesta závisí len na vás. Či už máte nejaké obľúbené miesto na prechádzky, trasu ako chodíte venčiť psíka, miesto vášho prvého rande alebo kľudne u vás doma.

Krásne fotky párov sú zaujímavou dekoráciou na vaše steny, ktorá vás zahreje, vždy keď sa na ňu pozriete, ale taktiež potešia vašich blízkych.

FOTENIE PÁROV CENNÍK

Vyberte si balík, ktorý Vám najviac vyhovuje. V prípade, že by ste mali záujem o pozmenenie balíka, neváhajte ma kontaktovať.

V balíkoch je uvedený počet fotografií zahrnutých v cene. Každá extra fotka je spoplatnená sumou  5 €.

fotenie parov - par sedi na lavicke pred jazierkom - Smolenice

Fotobalík RANDE

70€
fotenie parov - par sedi na lavicke pred jazierkom - Smolenice

Fotobalík RANDE extra

120€

Ako prebieha fotenie párov

Nechcem brať fotenie ako prácu pri bežiacom páse. Určite nie takým štýlom, že by ste prišli, postavili sa pred foťák, ja zakričím „Úsmev“ a par kráť vás cvaknem. A hneď potom z mojich úst zaznie: “Ďakujem, dovidenia. Ďalší, prosím…”.

Snažím sa o to, aby bolo fotenie také osobnejšie a aby ste sa počas neho cítili príjemne. Vyhradím si pre vás v deň fotenia dostatok času, aby sme sa nemuseli nikam ponáhľať a neustále sledovať čas.

Bolo by dobré, aby sme si najprv spolu zavolali a vy mi poviete vašu predstavu o fotení. Trochu o vás, ako si to predstavujete, či už viete miesto, kde by sa vám páčilo sa dať fotiť.

Potom, keď sa stretneme osobne, už sa budeme trochu poznať (aspoň z počutia : ) a budeme mať predstavu o priebehu fotenia. Pôjdeme sa spolu pozrieť na miesto, kde bude prebiehať fotenie a pekne pomaly sa do toho dáme.

Začneme tým, že sa vás budem snažiť trochu usmerniť – čiže spravíme zopár pózovacích fotiek. A potom postupne už to necháme voľne plynúť – aby ste boli sami sebou.

Verím, že počas fotenia sa  budete cítiť príjemne a uvoľnene, že pôjdete domov s novým zážitkom a budete sa tešiť na vaše krásne spoločné fotky.   

Láska zachytená na fotografiách je tá správna ingrediencia,
ktorá spraví fotku jedinečnou a pre vás veľmi cennou.

Otázky ohľadne fotenia párov

V podstate ide o to isté – možno len s malými rozdielmi. Ide skôr o to, čo si kto pod tým predstavuje. Fotenie párov, znie tak decentnejšie. Výraz rande je zaužívaný skôr pre mladšie vekové kategórie. Pri pred-svadobnom fotení by mal pár možno radšej fotky trochu formálnejšie, poprípade so zameraním na zásnuby (snubný prsteň) či blížiacu sa svadbu. Rozhodnutie ako by ste radi poňali fotenie závisí len na vás a nápadom sa medze nekladú : )

Nemusíte prísť sem za mnou, ja prídem tam za vami. Určite poznáte nejaké pekné miesto, odkiaľ by ste radi mali vaše spoločné fotky. Miesto, ktoré je buď niečím zaujímavé alebo pre vás veľa znamená.

Výber z nafotených fotografií si robíte samy. Presné pokyny spolu s webovou adresou online galérie a vám pošlem mailom. Priamo v galérii označíte, o ktoré fotografie máte záujem a tie budem ďalej upravovať. Treba však brať na vedomie, že v cene balíku je zahrnutý určitý počet fotografií. Ak by ste mali záujem o viac fotografií – nie je problém, len to už je extra spoplatnené sumou 4€/kus.

Nenašli ste odpovede na svoje otázky?

Uchovajte si krásnu spomienku
na vaše spoločné chvíle plné lásky a radosti!