DARČEKOVÝ

POUKAZ

na fotenie

Dostali ste darčekový poukaz na fotenie

a teraz rozmýšľate, čo ďalej – aký je vlastne ďalší postup.

Ako už isto viete, vďaka tomuto poukazu ste získali zaujímavý darček – fotenie. Váš blízky, či už rodina alebo priateľ, Vám chcel venovať príjemný zážitok a hlavne možnosť zvečniť Vaše jedinečné spoločné okamihy. 

Pravdepodobne Vám už aj povedal, k čomu slúži tento poukaz, resp. k čomu ho môžete využiť. Presnejšiu informáciu môžete nájsť už aj priamo na poukaze. Je tam uvedené, na čo všetko vďaka tomuto poukazu máte nárok. Napr. počet dodaných fotiek, dĺžka trvania daného fotenia, na koľkých lokalitách sa bude fotenie konať a akým spôsobom odovzdávam hotové fotky.

Taktiež je tam uvedený aj telefonický i mailový kontakt na mňa. Budem rád keď sa mi ozvete čím skôr, aby sme sa mohli dohodnúť aspoň predbežne o určitých detailoch, ako sú: dátum, čas i miesto fotenia a hlavne, aby ste mi povedali aspoň približnú Vašu predstavu o fotení.  A v prípade že nejakú tú predstavu o fotení nemáte – nevadí! Kľudne sa mi ozvite a spolu už niečo vymyslíme 🙂

Ak máte nejaké otázky, alebo by ste sa radi dozvedeli zaujímavé informácie o priebehu fotenia, skúste sa tiež pozrieť na stránku FAQ – Otázky a odpovede.

Verím, že budete mať príjemný zážitok z fotenia a buďte spokojní s krásnymi fotografiami,        

Ľuboš – Váš rodinný fotograf

Dôležité informácie